Bezpieczny dzieciak 
W ramach realizacji programu chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie dzieciaki do uczestnictwa w zajęciach karate. Karate to nie tylko piękna dyscyplina sportu, ale również doskonała forma nauki zasad, samoobrony, pewności siebie, a co za tym idzie zwiększenia poczucia bezpieczeństwa. Zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem w danych grupach wiekowych. Przyślij do nas swojego bystrzaka!
  • Karate dzieci klas 0-3 wtorki i czwartki godzina 13.00 do 14.00
  • Karate dzieci klas 4-6 wtorki i czwartki godzina 14.00 do 15.00
  • Karate dzieci z klas starszych od 15.00 do 16.00
 
Program Skaut 
W ramach realizacji programu, chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszyskie dzieciaki do uczestnictwa w zajęciach. Program Skaut to zajęcia dzięki którym dzieciaki nabywają nowych umiejętności, będących bardzo cennymi w radzeniu sobie z sytuacjami, które mogą ich spotkać podczas:
- wyprawy do lasu, 
- wyprawy w góry, 
- wycieczki terenowej, 
- wspólnego campingu rodzinnego, 
- pobytu na wakacjach, 
- wszelkich form biwakowania i wielu wielu innych. 
Będą się one odbywały co drugi piątek w ramach zajęć świetlicowych w godzinach 12.00 - 15.00 oraz raz w miesiącu w formie terenowej w sobotę.  
 
Projekt ulotka karate dzieciUlotka Projekt Skaut

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 952-147-19-36

REGON: 000799575