Bezpieczny dzieciak
W ramach realizacji programu chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie dzieciaki do uczestnictwa w zajęciach karate. Karate to nie tylko piękna dyscyplina sportu, ale również doskonała forma nauki zasad, samoobrony, pewności siebie, a co za tym idzie zwiększenia poczucia bezpieczeństwa. Zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem w danych grupach wiekowych. Przyślij do nas swojego bystrzaka!
  • Karate dzieci klas 0-3 wtorki i czwartki godzina 13.00 do 14.00
  • Karate dzieci klas 4-6 wtorki i czwartki godzina 14.00 do 15.00
  • Karate dzieci z klas starszych od 15.00 do 16.00

Program Skaut
W ramach realizacji programu, chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszyskie dzieciaki do uczestnictwa w zajęciach. Program Skaut to zajęcia dzięki którym dzieciaki nabywają nowych umiejętności, będących bardzo cennymi w radzeniu sobie z sytuacjami, które mogą ich spotkać podczas:
- wyprawy do lasu,
- wyprawy w góry,
- wycieczki terenowej,
- wspólnego campingu rodzinnego,
- pobytu na wakacjach,
- wszelkich form biwakowania i wielu wielu innych.
Będą się one odbywały co drugi piątek w ramach zajęć świetlicowych w godzinach 12.00 - 15.00 oraz raz w miesiącu w formie terenowej w sobotę.

Projekt ulotka karate dzieciUlotka Projekt Skaut